Sunday, 12 February 2017

Sõbrapäev - viimase hetke teistmoodi idee

Ma ei oska öelda, kuidas teil kombeks, kas tähistate sõbrapäeva kuidagi eriliselt või mitte. Tänane postitus on suunatud pigem neile, kes tahavad sellel päeval midagi erilist ette võtta ja ei ole veel ühtegi säravat ideed tekkinud. Pakun siis ühe idee välja, kui Sul on kombeks selle päeva puhul veidi vaheldust otsida ja veeta aega koos endale kallite inimestega. Taaskord ei poolda ma klassikalist - läheme restorani sööma või spasse, vaid mulle endale meeldib läheneda tähistamistele loovamalt. Seega panen kirja idee, mida olen ka ise kasutanud. Abiks tuleb siinkohal üks mu lemmiklehekülgi puhkuse planeerimisel - Airbnb!

Idee elluviimises ei olegi palju vaja:


SAMM NUMBER 1


Mine Airbnbsse ja vali välja mõni äge korter, kus ööbida. Viimase hetke pakkumisi võib saada ikka päris soodsalt. Mina sain eelmisel korral viimase hetke hubaselt romantilise korteri Kadriorus alla 30 eurosse ööpäeva hinnaga. Teen teie elu natuke lihtsamaks ja panen siia kirja juba mõned korterid, mis mulle endale hetkel silma jäid ja mis veel 14. veebruaril täiesti vabad on. Hinnad on sellesmõttes suhtelised nähtused, et mõnel juhul saab ööbida rohkem kui 2 inimest ja mõnel juhul on võimalik ka omanikuga kokkuleppele saada lisanduvate koristustasude osas. Panen siia kirja Tallinna ja Tartu kortereid, kuid Airbnb on imeline otsimootor, kust on võimalik endal otsida hubaseid kohti üle kogu Eesti.

Tallinn


Tartu


SAMM NUMBER 2

Mõtle välja menüü õhtuks ja hommikuks, mida saate koos kokata. Käi poes ja osta vajalikud proviandid (kuidagi salaja). Õhtul on tore koos süüa teha ja hiljem neid imemaitsvaid roogasid nautida. Ühtlasi on mõnus kui hommikul enne töölekiirustamist saab korraks aja maha võtta, koos kohvi juua ja kosutavat hommikusööki nautida.

SAMM NUMBER 3

Teosta väike seikluslik mäng. Selle jaoks on sul vaja välja mõelda mõned sildid nö "aardejahi" stiilis. Hea on peita sildikese kodus erinevatesse kohtadesse ja iga vihje juhatab siis järgmise sildi juurde. Viimasel sildil oli kirjas aadress, kuhu on vaja kohale jõuda, et leida üles peamine aare. Selle miinuseks on muidugi asjaolu, et korraldajal endal (ehk sinul) tuleb ööbimispaigas kohapeal ilmselt päris tükk aega oodata - mina ootasin eelmisel korral vist tervelt 2-3 tundi. Õnneks sain aega veeta hea raamatu seltsis, seega oli see igati mõnus ootamine. Ja no kuulge - kas te ise ei ole tahtnud kunagi osaleda aaretejahis? See tundub ju nii tohutult põnev, et saad mängida justkui detektiivi ja ei tea, mis sind järgmiseks ees ootab.

Aga teate üllataval kombel ma seekord pikemat postitust ei teegi. Loodan, et leidsite enda jaoks toreda idee, mida ette võtta:) Ja loomulikult, andke teada, kui on mingeid teemasid, millest tahaks lähemalt lugeda! Mõnusat peagi lähenevat sõbrapäeva ja imelist ajaveetmist koos enda kõige lähedasematega, armsad lugejad:)


2 comments:

  1. Oi, kui hea postitus! Poleks ise selle peale tulnudki, et siinseid airbnb majutusi vaadata mõneks eriliseks sündmuseks, aitäh teile! :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Nii äge, et sellest ideest Sulle kasu on, Liis:)

      Delete